PR i marketing dla przemysłu i logistyki

 
Technologia to bułka z masłem? Ale czy na pewno?  Być może jesteś w całości zafascynowany nowinkami technicznymi, ale nie do końca wiesz, jak przekazać tę fascynację Twojej grupie docelowej? Zastanawiasz się, jakich narzędzi i jakiego języka użyć by trafić do serc klientów i jeszcze bardziej rozwinąć swój biznes? Chętnie Ci w tym pomożemy, bo każdy wie, że najważniejszą kwestią jest to, by zostać odpowiednio zrozumiałym. 
 
Przekazanie entuzjazmu dla technologii i związanych z nią produktów jest naszą specjalnością i pasją. Niezależnie od tego, czy chodzi o zaawansowane systemy IT, różnego rodzaju aplikacje czy optymalizację produkcji.
 
Potrafimy w prostych słowach przedstawić unikalne zalety sprzedażowe systemów i rozwiązań, tak by w jak największym stopniu przemawiały do wskazanej grupy docelowej. 

Wspólnie wypracowujemy strategię, biorąc pod uwagę wymagania wszystkich stron procesu sprzedażowego. Mamy wieloletnie doświadczenie w komunikacji B2B, żywo interesujemy się trendami w branży, wiemy też, czego oczekują dziennikarze i partnerzy, którzy stykają się z aplikacjami i systemami. Nie jest tak, że technikalnia nie mają przed nami tajemnic. Jednak zgłębiamy je z pasją i dbałością o szczegóły. 
 
Co więcej: jesteśmy w stałym kontakcie z mediami specjalizującymi się w opisywaniu wydarzeń i nowinek z branży. Wiemy jakie wymagania stawiają przedstawiciele mediów przed firmami, wiemy co ich kręci i co zostanie opublikowane. Znamy rynek mediowy i szybko zmieniające się na nim wyzwania. 
 
Instynkt to sprawa ulotna. Ważne jest zaufanie i wiara, że dziesiątki klientów, którym pomogliśmy do tej pory, potwierdzają, że mamy nosa do wskazywania nośnych tematów i trendów branżowych. Wspólnie zanurzamy się w waszym świecie i opracowujemy koncepcję, dzięki której możecie zwiększyć szybkość i wydajność komunikacji. Z jednej strony możemy popłynąć na fali aktualnych tematów, z drugiej wykreować temat, który w danym momencie być może nie znajduje się w centrum uwagi, ale jest ważny i już wkrótce stanie się polem zwiększonego zainteresowania. 
 
Oferujemy takie usługi jak:
 
  • PR Produktowy 
  • Pozycjonowanie ekspertów
  • PR korporacyjny
  • Content Marketing 
  • Kampanie lead generation
  • Social Media Marketing
  • Obsługa eventów

Krzysztof Chodkowski     

Strategy Director

krzysztofc-t

Twitter Krzysztofa
LinkedIn Krzysztofa
Tel. +48 606 993 965


Wypełnij poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie zanim zdążysz powiedzieć: Konstantynopolitańczykiewiczówna:
loading icon